Lzs Zootechnik Kołuda Wielka - strona nieoficjalna

pon.

Transfery

• autor: ftb2user_1501683224., 2017-08-04 12:53

Solidne wzmocnienia  Zootechnika !!!

Żółto zieloni w  letnim okienku nie  próżnowali  i dokonali  aż ośmiu transferów .Mowa tutaj  o Krzysztofie Stodólskim ,Natanielu Wikarskim,Tomaszu Oczkowskim,Norbercie Karpińskim,Hubercie Prosianowskim ,Filipie Bednarku,Wojciechu Flinik oraz o Patryku Hesie .

Tomasz Oczkowski  również jak Stodólski  ostatni sezon spędził  w Janikowie .Do żółto zielonych także trafia na zasadzie rocznego wypożyczenia .Może występować  na pozycji środkowego  obrońcy  lub srodkowego pomocnika . W Unii jako środkowy  obrońca  na poziomie IV ligi  rozegrał  33 mecze :31   w wyjściowym składzie, 29 w pełnym wymiarze  czasowym  (2859 minut ,1 gol ,2 asysty ,1 żk,1 czk ).Dodatkowo Tomek zaliczył 5 spotkań w Pucharze Polski K-PZPN (4 w wyjściowym składzie ,4 w pełnym wymiarze ,405 minut ,1żk)

Hubert Prosianowski   jest wychowankiem  Unii Janikowo  rundę  jesienną  spędził  z pierwszym zespołem  z Janikowa  po czym  został wypożyczony do Gopła Kruszwica  ostatnio ( IV liga) .Hubert to bardzo utalentowany  zawodnik który może  występować  w środku pomocy jak i na skrzydle Do Zootechnika  przychodzi na zasadzie rocznego wypożyczenia .

Norbert Karpiński  jest  także wychowankiem Unii Janikowo .W barwach biało -niebieskich  przez cały okres pobytu w seniorskiej kadrze  zaliczył 20 meczów ( 15 wyjściowym składzie ,14  w pełnym wymiarze,1407 minut ,3 gole ,2 asysty ,1żk) . Ostatnie występy w  Janikowie zaliczył w sezonie 2015/2016 (V) liga 4 mecze (3 w wyjściowym składzie ,3 w pełnym wymiarze czasowym ,271 minut ,1żk ).Zootechnikiem  związał  się transferem definitywnym.

Nataniel Wikarski  Występuje na pozycji bramkarza. Jest wychowankiem Zootechnika  to właśnie  w Kołudzie  zaczynał swoją przygodę z piłką .Potem zaliczył  krótki epizod w  Błyskawicy Broniewice   po czym przeniósł się do Janikowa  gdzie ostatni raz reprezentował  barwy Unii na poziomie (V) ligi .Gdy Unia awansowała  do (IV)  ligi trener  Jacek Łukomski nie widział miejsca w składzie dla Nataniela i został on wypożyczony do Noteci Gębice ostatnio (V) liga  gdzie  w rundzie jesiennej rozegrał 11 ligowych spotkań  w pełnym wymiarze czasowym  w których został  pokonany 30 razy  i 2  razy udało  mu się zachować czyste konto .Nataniel związał się z nami  rocznym wypożyczeniem.

Filip Bednarek  to objawienie okresu przygotowawczego .Nie reprezentował nigdy żadnego  klubu  co więcej  ostatnią dyscyplinę jaką uprawiał  to siatkówka .Filip  pojawił się u nas  na samym początku przygotowań do sezonu   z inspiracjami żeby bronić co się jednak  potem okazało  ze to by była krzywda dla niego  .Filip znakomicie się zaprezentował w pierwszym sparingu rozgrywanym przez Zootechnika z Notecią Gębice  na prawej pomocy  dalsze mecze rozgrywał już na prawej obronie  gdzie spisywał się jeszcze lepiej .Od samego początku  zdobył sympatię u trenera Janusza Humaja  i u kolegów z drużyny .Filip przechodzi do nas na zasadzie wolnego transferu .

Wojciech Flinik  Jest wychowankiem Unii Janikowo  lecz nigdy nie zadebiutował w kadrze seniorskiej tego zespołu jego przygoda zakończyła się na  wieku juniora.Wojtek  dołączył do  nas dopiero  w sparingu z Notecią  Łabiszyn  gdzie zaliczył kilka minut i został bardzo pozytywnie odebrany przez trenera .Ale pierwszy  trening  pokazał że   może wrócić szybko do optymalnej formy .Flinik może występować na pozycji lewego obrońcy i właśnie tą opcje bierze pod uwagę trener .Wojtek przechodzi  do nas za zasadzie wolnego transferu.

Patryk Hes  to wychowanek  B klasowej drużyny Kolorowi Krusza Zamkowa .Lecz też ma za sobą krótki epizod w Noteci Inowrocław w wieku trampkarza .Patryk to wszechstronny zawodnik  które może występować  na pozycji środkowego pomocnika  lub  napastnika ale także na skrzydle .W kolorowych  był czołową postacią a także kapitanem .Na boiskach  B klasy brylował  miejmy nadzieje że to samo udowodni na boiskach A klasy .Patryk związał się  z nami na zasadzie wypożyczenia .

Ponadto  na stałe z naszym klubem  związali się Damian Ojczenasz  i Sławomir Strzelczyk .Ten pierwszy po rocznym wypożyczeniu  z Unii Janikowo  postanowił że będzie dalej kontynuował swoją karierę w Zootechniku  i związał się z nami  transferem definitywnym .Z kolei Sławomir Strzelczyk po półrocznym  wypożyczeniu z  Iskry Sikorowo  także związał się z nami  poprzez transfer definitywny .

Nowym zawodnikom życzymy samych sukcesów  w naszej drużynie i oby kontuzję was omijały szerokim łukiem !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czarni Wierzchosławice Lzs Zootechnik Kołuda Wielka
Czarni Wierzchosławice 2:0 Lzs Zootechnik Kołuda Wielka